Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 5 tom książki spod redakcji John'a Little.  (Przeczytany 13620 razy)
ltr.
Użytkownik
**
Wiadomości: 55



Zobacz profil WWW
« : Marzec 16, 2012, 20:12:27 »

Witam. Mam nadzieję, że każdy zaangażowany fan Bruce'a ma na półce 4 tomy książek Bruce'a Lee: Słowa Smoka, Tao of Kung fu, Jeet Kune Do, Sztuka Kształtowania Ciała. Zostały przetłumaczone i wydane w Polsce te książki przez wydawnictwo Budo-Sport.

Czy jesteście za tym, żeby pojawił się 5 tom książki? Wysłałem e-maila z zapytaniem o taką możliwość.

Zapisane

bruceleejkd
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 31, 2012, 18:05:15 »

Kiedyś pytałem o tą książkę i odpisali mi, że mieli do wyboru do przetłumaczenia 'Słowa Smoka' i 'Letters of the Dragon' i wybrali Słowa Smoka. Nie wiem czemu nie mogli tłumaczyć jeszcze 'Letters of the Dragon'.

Osobiście wolałbym by przetłumaczono 'Ultimate Guide to Jeet Kune Do' albo 'Tao of Jeet Kune Do: expanded edition'
Zapisane

Umbriel
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 03, 2013, 18:02:37 »

Póki co mam tylko Sztuka kształtowania ciała,teraz zbieram na JKD i Słowa smoka.
Ogólnie to jestem za przetłumaczeniem wszystkiego co związane z Lee.
Zapisane
ltr.
Użytkownik
**
Wiadomości: 55



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 08, 2013, 12:00:10 »

"JKD" i "Słowa Smoka" masz na stronie wydawnictwa Budo-Sport. Książki nówka, na aukcjach ciężko o taką. http://www.budo-sport.com.pl/advanced_search_result.php?keywords=bruce+lee&x=0&y=0

Póki co, w tym roku wyszło coś takiego, gratka dla fanów od samej córki Lee: http://www.youtube.com/watch?v=9AAPSSqOFs4

Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

| druk cyfrowy na tkaninach || gotowe prace dyplomowe || Praca licencjacka dziennikarstwo || Jakie zioła na kaszel? || Zajęcia dla obcokrajowców |