Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy  (Przeczytany 6438 razy)
JunFanJKD
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« : Maj 27, 2016, 11:56:13 »

Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w poniedziałki i środy od 17:00-18:30 w Ws Sport Fitness Club na ulicy Mazurskiej 19 w Brodnicy.

Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 50 zł na miesiąc. (cały sprzęt potrzebny do treningu tzn. kaski, rękawice, tarcze, worki, ochraniacze znajdują się na sali i są dostępne dla trenujących w grupie, innymi słowy można ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do treningu).

Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce.

Czym jest TWJKD?

"Ted Wong Jeet Kune Do (TWJKD) jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce’a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce’a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce’a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce’owi Lee. "

http://jkdbrodnica.blogx.pl/twjkd/


Zapraszamy również na stronę internetową grupy JKD Brodnica.

www.jkdbrodnica.blogx.pl

Informacje i kontakt na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

lub email:

jkd15@o2.pl

Oficjalna strona Bruce'a Lee i definicja JKD

http://www.brucelee.com/index.cfm/page/Jeet-Kune-Do/pid/10258

Zapraszamy serdecznie na treningi!
Zapisane
JunFanJKD
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 11, 2016, 20:04:05 »

Uwaga zmiana dni i godzin treningów, treningu mają miejsce we wtorki i czwartki o godz. 20:00-22:00 w WS Sport Fitness club w Brodnicy. Możliwość treningów prywatnych po uprzednim kontakcie na email

jkd15@o2.pl


Brodnica to jedyne miejsce w Polsce gdzie można trenować autentyczną sztukę walki Bruce'a Lee z według możliwie najbliższego przekazu Bruce'a Lee Jeet Kune Do. Każdy kto chciałby poznać co naprawdę trenował Bruce Lee, lub chce się nauczyć skutecznie walczyć, jak również każdy fan Bruce'a Lee i jego sztuki walki, a także każda osoba chcąca ulepszyć swoje umiejętności walki trenująca cokolwiek innego nie powinna zignorować JKD, jako że jest to jedyna naukowa sztuka walki.Jeżeli ktoś naucza was JKD jako jedynie filozofia, oraz że polega na trenowaniu wybranych elementów i zapożyczeń z różnych innych sztuk walki w tym kije i noże, oznacza że ta osoba was okłamuje i sama nie ma pojęcia o JKD !

Nie marnujcie czasu i pieniędzy na pseudo instruktorów JKD, którzy pod szyldem Bruce'a Lee nauczają jedynie własne wymysły. Lepiej wykorzystajcie ten czas i pieniądze na treningi w Brodnicy pod okiem Michała Czapli, jedynego certyfikowanego i autoryzowanego instruktora TWJKD w Polsce nauczającego JKD według Sifu Ted'a Wonga, protegowanego najbliższego ucznia i sparing partnera Bruce'a Lee.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2016, 20:06:16 wysłane przez JunFanJKD » Zapisane
moloxi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2

szukasz pracy? Zobacz agencje zatrudnienia ksservi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 17, 2016, 22:36:51 »

Planujecie kolejne edycje w innych miejscowościach? Bardzo ciekawe wydarzenie.
Zapisane

Pamiętaj że tylko Rekrutacja stała pozwoli Ci znaleźć pracę marzeń.
kamataj
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2016, 12:44:45 »

Podbijam temat - orientuje się ktoś czy podobne akcje się odbywają w innych miejscach?
Zapisane

polecam stronę z informacjami: schody drewniane
JunFanJKD
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2017, 11:28:59 »

Planujecie kolejne edycje w innych miejscowościach? Bardzo ciekawe wydarzenie.

To nie są treningi odbywające się w edycjach tylko regularnie. :-)
Podbijam temat - orientuje się ktoś czy podobne akcje się odbywają w innych miejscach?
Nie. Treningi TWJKD- najczystszej linii przekazu sztuki walki Bruce'a Lee w Polsce, mają miejsce jedynie w Brodnicy. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .Więcej informacji w linku poniżej

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

Jeśli chcielibyście zaprosić Michała Czaplę, aby poprowadził seminarium w Waszej miejscowości to kontakt pod emailem jkd15@o2.pl,lub możecie przyjechać do Brodnicy na treningi. Można powiedzieć, że Brodnica jest stolicą autentycznego JKD w Polsce. 
"Ewolucja treningu Jeet Kune Do" z Inside Kung Fu z 1994 roku.

"Jednym z głównych błędnych założeń w które wierzy wiele osób trenujących sztuki walki, jest to że jeet kune do jest niczym więcej poza zmodyfikowanym systemem wing chun z dodatkiem kopnięć w długim dystansie z północnych styli gung fu. Jeet Kune Do jest czymś znacznie więcej niż zaledwie pochodną wing chun, jest to końcowy produkt ewolucji Bruce'a Lee w treningu sztuk walki, włączając w to drastyczne zmiany w podejściu i nastawieniu do sztuk walki.
Ostatecznie, w późnych latach 60-ątych, trening chi sao i na drewnianym manekinie, stał się nieobecny w treningu Bruce'a Lee."

- Sifu Ted Wong

Oraz filmik z wywiadem z Sifu Ted'em Wongiem, który mówi czym jest a czym nie jest JKD.
https://www.youtube.com/watch?v=WSerBiIXI2YPozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 11:55:29 wysłane przez JunFanJKD » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

| http://malowanie-poznań.pl || http://www.lewi-polska.pl/ || Spis szpitali || Reklama internetowa Łódź || Korepetycje z języka polskiego |