Centrum sztuk walk

Kategoria ogólna => Newsy => Wątek zaczęty przez: warrior.com.pl Kwiecień 26, 2010, 14:06:18Tytuł: seminarium z RONEM bALICKIM ŁÓDŹ
Wiadomość wysłana przez: warrior.com.pl Kwiecień 26, 2010, 14:06:18
Witam zapraszam na seminarium z Ronem Balickim.
Ron posiada m.in. stopień pełnoprawnego full instruktora Jun Fan Gung Fu ( Jeet Kune Do ) w Akademii Guru Dan’a Inosanto, zdobył pełne kwalifikacje instruktorskie w zakresie Filipino Kali także u Guru Dan’a Inosanto, jest również instruktorem Światowego Związku Muaythai. Był także zwycięzcą turnieju „Wszystkie chwyty dozwolone” organizowanego w JAPONII . To wielki zaszczyt gościć tak zacnego człowieka w Łodzi. Organizatorem jest Szkoła Sztuk Walki Roberta Karpińskiego, to właśnie na jego zaproszenie Ron Balicki pojawi się na seminarium.
 


 dniach 29-30.05.2010r (sobota,niedziela) zapraszamy wszystkich entuzjastów sztuk walki, na kolejne seminarium ze specjalnym gościem z Los Angeles, doskonałym zawodnikiem, instruktorem w wielu sztukach walki, a także kaskaderem i choreografem sekwencji walk dla wielu znanych aktorów w Hollywood – RONEM BALICKIM, oprócz Rona będziemy gościć także, MATTA TEASDALE z Wielkiej Brytanii, który będzie asystował Ronowi podczas seminarium. Ron i Matt są instruktorami naszego trenera Roberta Karpińskiego.
 
Seminarium odbędzie się w Hali Wojskowej Akademii Medycznej (WAM).

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
WIĘCEJ INFO : http://warrior.com.pl/?p=2156
 

Szkoła Sztuk Walki WARRIOR
Biuro czynne od 11 do 19
Agata Fałek
Tel: 661-97-97
gg: 17231485
www.warrior.com.pl
biurowarrior@warrior.com.pl