Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Tajemnica śmierci Bruce'a Lee : Lipiec 15, 2013, 10:20:09
Cytuj
Zarząd śledczej ostatecznie stwierdził, że on zmarł w wyniku przedawkowania aquagesic (bardzo podobnie jak aspiryna), jakie sam podjętej na ból głowy. Początkowo myśleli, że to reakcja alergiczna, ale on wziąć to wiele razy wcześniej bez złych skutków.

Jednak szanse śmierci od podejmowania zbyt wiele aquagesic (lub aspiryna) jest minimalne - że prawdopodobnie po prostu rzygać go.

Western wyszkolony Chinese patolog świadczy o jego wynikach, a nie myśleć aquagesic miał dużo z nim zrobić. Powiedział, że słyszał od śmiertelnej sztuki (w młodości), w którym można zostać uderzony dość lekko i skutki uderzenia nie objawi przez jakiś czas ... w niektórych przypadkach może być śmiertelna.

Zachodni lekarze nie kupić to Chińska "bajkę" i kredą go do OD od aquagesic.

Jednak ...... Autopsja wykazała, że ​​Lee płuca wypełnione krwią, choć nie był kaszel dużo (typowy znak, według chińskiego lekarza, o "strajku raz"). Zmarł z obrzękiem mózgu (obrzęk mózgu), które aquagesic, OD, czy nie, nie może powodować. Jednak strajk czas zazwyczaj powoduje śmierć mózgu hemmorhage lub obrzęk lub zatrzymanie akcji serca.

Lat temu, spotkałem bardzo znaną postacią w kung-fu SF społeczności, a on znany Lee dobrze. Zapytałem go o to. Uśmiechnął się i odwrócił wzrok. "Kto to zrobił?" I zapytał. Mruknął: "Nie mogę ci powiedzieć." I to był koniec tej rozmowy.

Prawdziwa historia.

Cytuj
Tajemnica śmierci Bruce'a Lee
Jake Seal
Bruce Lee, ubrany w tradycyjny chiński strój nosił w filmie Wejście smoka, został pochowany na cmentarzu Lakeview w Seattle pod koniec lipca 1973 roku. Ale na długo przed nagłą i tragiczną śmiercią Lee w mieszkaniu Hongkongu w wieku 32, pogłoski były rozpowszechnione w całej Orientu, że został ranny lub zabity w walkach.
"Pewnego dnia, mam dalekobieżnego połączenia z największej gazety w Hongkongu," Lee przypomniał. "Pytali mnie, czy jeszcze żyje." Zgadnij kim rozmawiasz? I odpowiedział: ".

Tak więc, gdy Lee rzeczywiście zginął, spekulacje obfitował co do przyczyny. Pogłoski wahała się od Lee jest zabity przez triady Hongkongu (gangsterzy), ponieważ nie chciał płacić im haracz - coś, co było wspólne dla chińskich gwiazdy filmowe zrobić w tym czasie do jego ginie przez wściekły dim artysty wojennego mak ( dotyk śmierci) strajk. Niektórzy twierdzili Lee został przeklęty, że właśnie kupił dom w Hongkongu, który miał być nawiedzony lub że zginął podczas mking miłość aktorki Betty Tingpei, albo że miał gniew społeczności chińskich sztuk walki przez cudzoziemców nauczania, i że został zabity w meczu prowokacji.

Wielu Chińczyków uważa Lee był ofiarą zbyt podobni dziąseł (intensywność) w treningu, a inni cytowane narkotyków jako przyczynę jego nagłej śmierci. Jeszcze inni uważali, że los Lee został przesądzony w chwili urodzenia, że ​​to było w gwiazdach. I wreszcie, są tacy, którzy uważają, śmierć Lee wystawił, i że tylko czeka na odpowiedni moment, aby powrócić do społeczeństwa.

Okoliczności wypadku są to: Lee zmarł po upadku w śpiączkę. Raport koronera był niejednoznaczny, a władze medyczne przyszedł z pięciu przyczyn przedwczesnej śmierci Lee. Jednak wszyscy zgodzili się, że to było spowodowane obrzękiem mózgu (obrzęk mózgu spowodowane przez zatory płynu). Ale co spowodowało obrzęk stała kwestia spekulacji. W przeważającej części, przebieg wydarzeń tego pamiętnego lipcowego dnia w 1973 roku może być poskładane. Według żony Lee, Linda, Bruce spotkał producenta filmowego Raymond Chow w godzina czternasta w domu, aby omówić dokonywania Game of Death. Pracowali do 4 po południu, a potem pojechaliśmy razem do domu Betty Tingpei, Tajwańska aktorka, która była również główną rolę w filmie. Trzy podszedł skryptu w domu Tingpei, a następnie chow w lewo na spotkanie obiad.

Niedługo później, Lee skarżył się na ból głowy i Tingpei dał mu tabletkę Equagesic-rodzaj super-sapirin. Poza tym, Lee ponoć spożywane nic, ale kilka napojów bezalkoholowych.

Około 19:30, Lee ustanowić na drzemkę i jeszcze spał, gdy Chow nazywa się zapytać, dlaczego on i Tingpei jeszcze nie pokazał się na kolację, jak planowano. Aktorka powiedziała Chow nie mogła obudzić Lee. Autopsja wynikający znaleziono ślady marihuany w żołądku Lee, ale znaczenie tego odkrycia jest dyskusyjna. Niektórzy uważają, że marihuana wywołała reakcję chemiczną, która doprowadziła do obrzęku mózgu, ale dochodzenie koronera obala tę teorię. W rzeczywistości, jeden lekarz, cytowany, że marihuana jest w żołądku Lee "nie jest bardziej znaczące niż w przypadku Bruce wypił herbatę, że dzień."

Dr RR Lycette of Queen Elizabeth Hospital oglądany śmierci Lee jako nadwrażliwość na jeden lub więcej związków zawartych w tabletce ból głowy, że spożywane po południu. Mimo, że jego czaszka nie wykazała obrażeń, jego mózg był spuchnięty znacznie, od 1400 do 1575 gramów. Żaden z naczyń krwionośnych, które zostały zablokowane lub uszkodzone, więc możliwość krwotoku została wykluczona. Wszystkie narządy wewnętrzne Lee zostały skrupulatnie zbadane, a tylko "obcych" substancji można znaleźć było Equagesic.

Chow przyszedł do mieszkania i nie może budzić Lee albo. Lekarz został wezwany, i spędził 10 minut próbując ożywić sztuk walki przed wysłaniem go karetką do Queen Elizabeth Hospital. Zanim dotarł do szpitala, Lee nie żyje.

Nieczysta gra natychmiast podejrzewa się o rolę w odejściu Lee. Chow pojawił się w telewizji, aby spróbować rozstrzygnąć publiczną furię, że szybko rozwijać. Wyjaśnił, co się stało, pomijając jedynie fakt, że Lee nie umarł w domu. Naciśnij szybko odkrył prawdę, jednak i zażądał, aby wiedzieć, co Chow próbuje zatuszować. RD Teare, profesor medycyny sądowej na Uniwersytecie w Londynie, który nadzorował ponad 90000 sekcji zwłok, został wezwany i oświadczył, że to było w zasadzie niemożliwe do cannabis być czynnikiem śmierci Lee. Zdaniem Teare jest, obrzęk spowodowany nadwrażliwością na meprobamatu lub aspiryny, lub połączenie obu. Jego pogląd został zaakceptowany przez władze, a określenie "nieszczęśliwego wypadku" został wybity na śmierć Lee.

O dziwo, na początku śmierć conceivability że Lee rozważane z zadziwiającą częstotliwością. Według jego żony Lindy, którą nie chce się żyć do późnej starości, bo nie mógł znieść myśli, utraty zdolności fizycznych, którą starali tak trudne do osiągnięcia.

"Jeśli mam umrzeć jutro", mawiał: "Ja nie żałuję. Zrobiłem to, co chciałem zrobić. Nie można oczekiwać więcej od życia."
2  Fora tematyczne / Bruce Lee / Bruce Lee ! : Marzec 11, 2013, 19:57:59
Gdzie można zobaczyć to ?

3  Fora tematyczne / Bruce Lee / Ciekawy filmik : Luty 14, 2013, 13:27:16
Znalazłem ciekawy filmik na YouTube niby o duchu Bruce Lee.

4  Fora tematyczne / Bruce Lee / Mity o Bruce Lee : Sierpień 18, 2012, 19:26:20
Witam to co słyszałem o Bruce Lee niewiem czy to prawda ale że była jakieś zatargi Bruce a Bolo. Bolo pare razy uderzyl Bruce'a, poczym Bruce, rzucil nim o mur, i zaatakowal szybka seria ciosów , albo że bolo wygrał z bruce lee to prawda ? Proszę pisać co wiecie o Bruce.
Jeszcze słyszałem, że napadło go 10 gości z czarnym pasem karate. Chcieli żeby nie żył czy coś. I oni go zaatakowali. On umarł, ale przedtem kilku ich zabił....
5  Fora tematyczne / Bruce Lee / Filmy z Bruce Lee : Lipiec 20, 2012, 21:32:09
Witam mam taki film tutaj na 100% grał Bruce Lee nigdzie nie ma go w sieci ani w TV dowód:

Bruce Lee "Qi lin zhang"
Angielska nazwa Bruce Lee: Fist of Unicorn

http://www.amazon.com/Fist-Unicorn-Hoi-Mang/dp/B00009IB4P

http://www.youtube.com/watch?v=Y-_FlgTz_78&feature=player_embedded
6  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Tajemnica śmierci Bruce'a Lee : Lipiec 20, 2012, 21:30:07
Wsciekłe Pięści II jest gdzieś na filmweb , nie wiem dalej co o tym.
Strony: [1]
| https://herbcio.pl || https://aktinet.pl/co-oznacza-300000000/ || read more || prace magisterskie po angielsku || https://aktinet.pl/co-to-jest-system-federalny-quizlet/ |