Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: 1 [2] 3
16  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 07, 2012, 00:00:04
To wspaniała szansa do poznania autentycznej sztuki walki Bruce'a Lee, Jeet Kune Do.
"True refinement seeks simplicity" Bruce Lee
17  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Marzec 06, 2012, 23:56:05
"stopnie osiołku wydawane byly w roznych stylach ale ty wtedy robiles jeszcze w majtki."
Po co więc używałeś wizerunku Bruce'a Lee i nazwy Jeet Kune Do?? Nie nauczając a co więcej wydając stopnie w różnych sztukach walki... To pokazuje kto jest osiołkiem.Mrugnięcie Już nie mówiąc o tym że jak zwykle, nie odpowiedziałeś na pytania a jedyne posuwasz się do wyzwisk i ataków personalnych.... To właśnie jak to ująłeś, "źle świadczy o instruktorze, którym starasz się być."
Brak kultury na dodatek Cię charakteryzuje, i Ty mówisz o szacunku? To kolejna rzecz o której mówisz nie mając pojęcia najwidoczniej To co Ty robisz to hipokryzja.... I to nie tylko odnośne tej sytuacji...Zadawanie pytań nie oznacza braku szacunku, brakiem szacunku jest 1. podczepianie różnych SW pod nazwę JKD i nauczanie ich jako JKD, 2. wyzywanie przez internet. Więc, Nie staraj się wmawiać innym coś co sam robisz bo jest to bezczelne.
Twoje dziecinne zachowanie, wyzwiska przez internet oraz unikanie odpowiedzi na konkretne pytania, wyjaśniają wszystko.... To również pokazuje kto zachowuje się jak dzieciak, no ale cóż....
Szkoda, słów... Pozostawię to bez komentarza. Bo w jakim celu miałbym się zniżać do twojego poziomu ?  :Uśmiech
18  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 05, 2012, 23:29:32
Reportaż z seminarium Joaquina Marcelo w Hiszpanii, dla członków Europejskiego Klubu Bruce’a Lee


http://www.youtube.com/watch?v=6vG90xYFx_o&feature=player_embedded
19  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 05, 2012, 16:28:47
Seminarium będzie trwać od 10-15 w sobotę i niedzielę- 10 godzin treningu JKD na najwyższym poziomie.
20  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Marzec 05, 2012, 16:27:41
Biorę udział w seminariach.Mrugnięcie O wielu rzeczach nie masz pojęcia a się wypowiadasz, zresztą to chyba taka Twoja tendencja bo z JKD masz to samo.

Ale poza tym pewnie że nie musisz wyjaśniać, wszystko jest jasne... Tak samo jak i to (żeby nie było że tak tylko mówie o tym certyfikacie, ale jak zwykle nie masz odpowiedzi, też pewnie przerobisz tą sytuacje w żart):

http://warrior.com.pl/wp-content/uploads/2009/02/56.jpg


;0 No właśnie, jedynie można to skwitować kupa śmiechu.Mrugnięcie

Wydawałeś stopnie kyu w JKD? Jeśli nie to używałeś wizerunku Bruce'a i nazwy JKD do promocji własnej "szkoły" jednocześnie nie nauczając JKD i wydając stopnie z wizerunkiem Bruce'a ale nie w JKD?? LOL....;0 No właśnie, jedynie można to skwitować kupa śmiechu.Mrugnięcie

Tak, przy okazji:
Szczególnie że Tim Tackett sam jasno mówi że nigdy nie uczył się od Bruce'a... Jesteś chyba jedyną osobą, no i kilku Twoich uczniów, którzy upierali się że Tackett to uczeń Bruce'a Lee, gdy Ci wyjaśniłem na pewnym forum że jesteś w kompletnym błędzie, na pewnym forum to teraz jak i wtedy, starasz się obrócić swoją niewiedzę w żart..... :Uśmiech


21  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 04, 2012, 19:42:53
Potrzebny sprzęt: tarcze treningowe tzw. "łapy trenera"
22  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Marzec 04, 2012, 19:42:18
1. Nie obraziłem Cię, sam się obrażasz swoją postawą jak i podczepianiem ludzi niezwiązanych z JKD pod Jeet Kune Do, albo starając się to wmówić.
2. To że nazwałeś Tima Tacketta uczniem Bruce'a Lee i że JKD to dzieli się na podsystemu, to pokazuje kto zasługuje na miano "geniusza" jak to określiłeś, już nie mówiąc o certyfikatach i stopniach kyu a'la kolory pasów, które wydawałeś w m.in 98r. jako instruktor w "szkole JKD" która jednak z JKD za dużo wspólnego nie miała, powiedz czy wydawałeś te stopnie jako JKD? To pokazuje o kim to źle świadczy i komu brak jest kultury. Jeśli tak to jakim prawem?...  Do dzisiaj nie wyjaśniłeś dlaczego nazwałeś Tima Tacketta uczniem Bruce'a Lee mimo że już to pytanie niejednokrotnie było Ci zadawane również na innym forum. Tak samo zresztą jak na inne pytania.

Powiem Ci jedno... żeby być instruktorem i żeby ćwiczyć JKD trzeba tak jak powiedział Bruce "Szczerze wyrażać siebie, bez okłamywania siebie i innych". Czego Ci życzę abyś się kiedyś tego nauczył. To wtedy może dojdzie do jakiejś kreatywnej dyskusji na forum. Mrugnięcie Chodzi o to żeby nazywać po imieniu to co się ćwiczy, jak się ćwiczy JKD to JKD, nie ma potrzeby podczepiania rzeczy nie związanych z JKD tylko po to żeby to rozreklamować, prawda.....
Nie mam czasu na kłótnie przez internet, zastanów się lepiej co i o kim piszesz w internecie, i zanim coś znowu bezmyślnie palniesz- tego właśnie wymaga kultura.
23  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 02, 2012, 19:47:33
Liczba miejsc ograniczona.
24  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Marzec 02, 2012, 18:49:08
Wypowiadasz się o mnie, obrażając mnie nie znając mnie... wiedzę z książek a nawet nie masz jedynie ty a przynajmniej na to wskazują twoje wypowiedzi... Ja nie umniejszam ani Gokorowi ani labelle, ale oni z JKD nie mają żadnego związku. Aczkolwiek, jeśli chodzi o książki to np. niektóre z nich są bardzo pomocne... Bruce też inspirował się bardzo dużo z książek które czytał.. Mrugnięcie

Natomiast, jeśli chodzi o mnie to ja Cały czas ćwiczę i w przeciwieństwie do Ciebie ćwiczę JKD a nie mix różnych SW jako JKD. Mrugnięcie Dlatego nie wypowiadaj się o tematach i ludziach o których nie masz pojęcia....  Zresztą to Ty powiedziałeś że Tim Tackett był uczniem Bruce'a Lee i że JKD dzieli się na podsystemy, to pokazuje kto uczył się z nawet niedoczytanych książek...... BEZ KOMENTARZA TO ZOSTAWIE... Dwa razy pomyśl zanim palniesz jakieś głupstwo w internecie.
Odnośnie Twoich słów
"Inni trenują z uczniami Bruce'a"- i wiedzą np. że Al Novak już niestety odszedł niedawno, plus wiedzą i znają historię że miał miano "niezniszczalnego", a nie tak jak Ty poprostu wymieniają nazwiska. Mrugnięcie I sam dużo mówił o tym. Plus, był uczniem James'a Lee w Oakland w szkole JUN FAN GUNG FU, zapewne wiesz w jakich latach. Mrugnięcie Natomiast Bruce to co nazwał robił nazwał jako Jeet Kune Do dopiero w 1967. I to co nauczał było nauczane w Oakland różniło się od tego co było nauczane w L.A i to znacznie. Chodzi o to że twój problem polega na tym, że coś gdzieś okazjonalnie od kogoś usłyszysz lub gdzieniegdzie wyczytasz, i sam sobie to przeinaczasz i dopisujesz własne "mądrości", które z autentycznymi faktami i obrazem JKD mają mało wspólnego. 
Naprawdę, przemyśl swoje zachowanie, zanim znowu coś palniesz.Mrugnięcie 
25  Kategoria ogólna / Newsy / Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce- Brodnica : Luty 29, 2012, 11:11:05
W dniach 31 marca i 1 kwietnia w Brodnicy odbędzie się seminarium w sztuce walki Bruce’a Lee Jeet Kune Do, które poprowadzi Joaquin Marcelo, najwyżej certyfikowany instruktor w JKD przez Ted’a Wonga w Europie, oraz jego wieloletni prywatny uczeń. Joaquin Marcelo jest pierwszym prywatnym uczniem Ted’a Wonga z Europy, obecnie jest  jedyną osobą w Europie autoryzowaną do nauczania Ted Wong Jeet Kune Do. Jest to pierwsze seminarium w Polsce autentycznej sztuki walki Bruce’a Lee z linii przekazu Ted’a Wonga sparring partnera, oraz ostatniego i najbliższego ucznia Bruce’a Lee.

Miejsce seminarium: Brodnica, hala sportowa OSiR

Koszt seminarium: 200 zł od osoby za dwa dni.

Rejestracja i informacja: Michał Czapla email: jkd15@o2.pl  tel. 661699119 gadu gadu: 4783414

Strona internetowa: http://jkdbrodnica.blogx.pl/


26  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Luty 29, 2012, 10:58:51
Osoby wymienione czyli Gokor i Gene Lebelle z JKD nie mają nic wspólnego, bo nie ćwiczą JKD anie nie ćwiczyli. Gene poznał Bruce'a w latach zanim Bruce jeszcze nadał nazwę temu co robi jako Jeet Kune Do i nie ćwiczyli długo, plus Bruce nie uczył JKD każdego kogo poznał. Pewnie że od grapplingu są ekspertami, ale nie ma to żadnego związku z JKD, a jeśli chodzi o $$ to są właśnie chęci, podciągania tego pod JKD, żeby więcej ludzi się pojawiło.  ehhhh
27  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / Odp: Bruce Lee Blog : Luty 14, 2012, 12:48:04
Dobra robota. Mrugnięcie
28  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminarium Sambo Jiu Jitsu z Gokor Chivichyan Łódź! : Luty 14, 2012, 12:45:36
Rozumiem, że jeśli chodzi o grappling to jest to spore wydarzenie itd. A jaki ma to mieć związek z JKD?? Czy może raczej jest to zabieg komercyjny i wklejanie ogłoszenia na każdym możliwym forum, żeby zarobić jak najwięcej $$ ??
29  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: uczeń Bruce'a Lee w Łodzi - seminarium !!! : Wrzesień 16, 2011, 20:45:30
Ja, to wiedziałem cały czas, natomiast ty nie kumasz tego stąd też sam siebie nazywasz Sigung. Żaden z Ciebie Sifu a napewno Sigung. Mam nadzieję że gdy Ci wytłumaczyłem sprawę terminologii to się nie zbłaźnisz więcej czymś takim.... Pomimo że już to zrobiłeś i to nie jeden raz. :-D
I mylą Ci się uczniowie Brucea Lee z ludźmi co nigdy z nimi nie ćwiczyli. Skoro, przechodzimy na... "Ty..." Po Twoich pierwszych dwóch słowach wyczułem ściemę i widzę że używasz forum, jedynie żeby reklamować siebie i tym podobnym komercyjnym zagrywkom.
I nie bądź bezczelny, starając się wykręcać dziecinnymi odzywkami...... Zastanów się nad swoim zachowaniem i żenującą postawą.
30  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Bruce Lee - Walcząc z myślami, aforyzmy Bruce'a Lee w życiu codziennym : Luty 08, 2011, 17:19:36
Moja ulubiona książka to "Listy smoka."

Nie ważne jak Bruce umarł, ważne jest jak żył i czego dokonał jako człowiek, jako mistrz sztuk walki, również jako aktor (bo poprzez aktorstwo otworzył oczy na AZJĘ i stał się bohaterem dla Chińczyków i Azjatów, którzy byli traktowani w USA trochę inaczej aniżeli biali)

Bruce nie był ukarany żadnym ciosem "wibrującej pięści" itd. I Bruce nie zdradzał tajników ani sekretów sztuk walki. Bo w sztukach walki nie ma "sekretów" jak sam mówił.
No i wygrał walkę z Wong Jok Manem i od tamtej pory mógł uczyć miało to miejsce w 1965 roku to po co mieli czekać do 1973r, skoro chcieli go zabić?? Szkoły Bruce'a nie były liczne tak nawiasem mówiąc.

Na planie Wejścia smoka Bruce zasłabł i to samo miało miejsce podczas kręcenie Gry śmierci, wrócił do L.A na badania i się okazało że Bruce miał ciało 18-sto latka. Jednakże był bliski 1%!!! tłuszczu w organizmie, co jest śmiercionośne!

Nie ma poza tym takich technik zabijających po czasie typu zegar śmierci itp. itd. Dla mnie ta teorie o morderstwie jest raczej śmieszna, i wymyślona po to żeby było o czym pisać w gazetach i snuć ploty, oraz kręcić filmy o śmierci Bruce'a.

Zażył lek, popił wodą i ten lek wywołał reakcję alergiczną. Gdyby Bruce brał narkotyki i pił nałogowo to nie byłby w takiej nadludzkiej formie jak był. Mało osób wie, że Bruce pił tylko trzy napoje: wodę, zielona herbatę i mleko.

Strony: 1 [2] 3
| miód w proszku, instant || prace doktorskie || Pomoc w Pisaniu Referatu || www.ciekawetargi.pl || pompa ciepła Łódź |