Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: czy można sie nauczyć sztuk walki z książek? : Styczeń 07, 2009, 20:49:06
Jeszcze raz powiem to zależy tylko od Ciebie jeśli jesteś duszą towarzystwa to radze Ci znajdź partnera, a co do przestrzeni: jeśli masz małą przestrzeń to trudno będzie Ci się czegoś nauczyć. Ale musisz pamiętać, że jeśli masz osobę z którą ćwiczysz to jest nawet lepiej dlatego że nawet jak Ci się nie chce ćwiczyć to jakoś Cie zmusi i na wzajem. Moim zdaniem nie ma co się wstydzić iść gdzieś do klubu bo to normalne że nic nie umiesz a nauczyć się to jest naprawdę nie trudne dlatego że 2-4 powtórzysz i już umiesz a później to tylko szlifujesz. Chodziłem 3 miesiące na karate ale to w podstawówce i teraz żałuje, że tak krótko, ale za późno już na jakieś żale. Ale tak swoją drogą to chcę się gdzieś zapisać ale nie wiem na co.
PS jak chcesz iść na mordo bicie to polecam BJJ albo MMA, a jak coś spokojnego ale wartego uwagi i pod wieloma względami lepszego to polecam Aikido. Boks też jest w sumie ciekawą dyscypliną. Napisz jak się na coś zdecydujesz. Pozdro Marian
2  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: czy można sie nauczyć sztuk walki z książek? : Styczeń 06, 2009, 21:30:02
Powiem tak: to zależy jedynie tylko od Ciebie jeżli tego chcesz i masz duże zapaście w sobie możesz osiągnąć wszystko tylko musisz pamiętać że niektóre ciosy są naprawdę trudne i będziesz musiał kilka jak nie kilka dziesiąt razy je powtarzać. Pamiętaj że sztuki walki nic nie dadzą póki nie masz PARY, siły więc radzę w między czasie chodzić na siłownię albo ćwiczyć w domu dużo pompęk i brzuszków albo 6 weidera zobaczysz po niej duże efekty.
3  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Turniej 1964 Long Beach odświeżony ? : Styczeń 02, 2009, 15:09:30
zamiescie jeszcze raz bo usuniety jest
4  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Tajemnica śmierci Bruce'a Lee : Styczeń 02, 2009, 04:37:36
Co do żony sama przeciesz powiedziała że woli wspominać jego życie a nie śmierć. A po sekcji okazało się że na guza na mózgu i to jest najprawdopodobniej przyczyna śmierci. Przestańcie rozmawiać o jego śmierci zacznijcie go dobrze wspominać ze wzglegu na osiągnięcia i czyny jakich dokonał.
Strony: [1]
| http://www.e-almatur.pl/ || praca licencjacka po angielsku || http://chatterboty.pl || http://www.pisaniezagrosze.pl/ || Spis aptek |