Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / Termofory naturalne na bolące mięśnie : Maj 29, 2021, 09:53:35
Jeśli ktoś przesadził z intensywnością treningu i dokuczają bolące mięśnie, to polecam termofory naturalne. Szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania tych środków można poznać na https://heavenhome.pl/termofory-na-prezent/. Mnie na na bolący kręgosłup i zakwaszone mięśnie grzbietu pomógł termofor z pestkami wiśni. Teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że czasem warto stosować sprawdzone metody.
2  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Kimono dla dziecka : Listopad 07, 2020, 17:51:53
Ostatnio w mojej restauracji http://www.restauracjarodzinna.pl/imprezy-okolicznosciowe-wroclaw.html organizowano 15-te urodziny i jednym z prezentów było kimono szyte ręcznie w jakimś zakładzie krawieckim we Wrocławiu. Prawdę mówiąc solenizant najbardziej ucieszył się z tego prezentu.
3  Kategoria ogólna / Newsy / Bruce Lee - to ja : Styczeń 06, 2018, 12:42:18
Dzisiaj na kanale Planete+ film z 2014 o Bruce Lee. Pewnie w ciągu kilkunastu dni będą powtórki.
Opis: Inspirująca opowieść o życiu największej gwiazdy kung fu - Bruce Lee. Dokument przedstawia opowieść o legendzie kung fu i pionierze sztuk walki w filmach - Bruce Lee. Film odpowiada na pytanie, dlaczego blask sławy sportowca jest współcześnie znacznie mocniejszy niżeli przed trzydziestoma laty. 'Bruce Lee - to ja' to również niezwykłe wywiady z reżyserami, aktorami, producentami i sportowcami na temat początków kung fu w światowej kinematografii.
4  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: smierc bruce lee : Październik 28, 2017, 11:32:17
Mimo upływu lat wciąż powstają nowe teorie na temat śmierci Bruce Lee. Chyba taka jest natura ludzka, że gdy umiera nagle wielki człowiek, to wielu nie potrafi się z tym pogodzić i doszukuje się spisków i działań osób trzecich.
5  Kategoria ogólna / Luźne rozmowy / Odp: Silne kobiety w polityce : Kwiecień 16, 2017, 10:12:34
Nie mam z tym żadnych problemów, aby kobiety mnie reprezentowały i mną rządzily. Wolę mądre kobiety, niż głupich mężczyzn!
6  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: kontuzje - jak ich uniknąć?? : Kwiecień 16, 2017, 10:08:10
Odpowiednia wiedza (Twoja i trenera) w połączeniu z rozsądkiem bardzo minimalizuje ryzyko kontuzji.
Strony: [1]
| Praca doktorska (6310) || tanie pisanie prac (9042) || prace doktorskie (6280) || http://www.lewi-polska.pl/ (7789) || tematu pracy magisterskiej z turystyki (2526) |