Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.

Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: smierc bruce lee : Październik 28, 2017, 11:32:17
Mimo upływu lat wciąż powstają nowe teorie na temat śmierci Bruce Lee. Chyba taka jest natura ludzka, że gdy umiera nagle wielki człowiek, to wielu nie potrafi się z tym pogodzić i doszukuje się spisków i działań osób trzecich.
2  Kategoria ogólna / Luźne rozmowy / Odp: Silne kobiety w polityce : Kwiecień 16, 2017, 10:12:34
Nie mam z tym żadnych problemów, aby kobiety mnie reprezentowały i mną rządzily. Wolę mądre kobiety, niż głupich mężczyzn!
3  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: kontuzje - jak ich uniknąć?? : Kwiecień 16, 2017, 10:08:10
Odpowiednia wiedza (Twoja i trenera) w połączeniu z rozsądkiem bardzo minimalizuje ryzyko kontuzji.
4  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: czy można sie nauczyć sztuk walki z książek? : Kwiecień 16, 2017, 10:04:13
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nie można nauczyć się sztuk walki z książek, czy nawet z filmów. Wiele lat temu bardzo intensywnie tego próbowałem dokonać, jednak efekty były mizerne i otarłem się o poważne kontuzje.
Strony: [1]
| Haft || ściągaczka do szyb || Forum edukacja || Szpitale || http://www.pisaniezagrosze.pl/ |