Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Książki Bruce'a Lee : Marzec 02, 2008, 14:42:32
Witaj,

zgadzam że tłumaczenie "Tao ..." jest kiepskie, jak ktoś zna dobrze angielski to rozszyfrowanie polskiej wersji może być trudniejsze niż wersji angielskiej.
2  Kategoria ogólna / Newsy / Walka Gołoty z Mikiem Mollo : Styczeń 20, 2008, 14:46:44
Heh długa nocka była, Andrzej Gołota zaczął walczyć ok. godziny 5. No i walka była naprawdę niezła. Zrobił duże postępy według mnie. Najważniejsze, że chyba przełamał się psychicznie i nie dał ciała na początku walki. Ale było zaskoczenie przeciwnika kiedy Gołota w pierwszej rundzie nie był statycznym klockiem hehe... Ogólnie walka osobiście mi się podobała, bałem się że sędziowie przerwą walkę przez oko Gołoty bo naprawdę nie wyglądało to za dobrze.... No i wynik był sprawiedliwy...

3  Fora tematyczne / Bruce Lee / Odp: Książki Bruce'a Lee : Styczeń 17, 2008, 14:13:22

Księgarnia internetowa wydawnictwa budo-sport http://www.budo-sport.com.pl/enter.php?cPath=78_79/
tutaj jest parę pozycji do kupienia m.in. Tao of Jeet Kune Do.
4  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Filmy z walk : Styczeń 12, 2008, 23:06:05
Wiele filmów z walk można znaleźć na stronie http://o23.pl/filmy-sport.html podzielone są tutaj na kategorie według różnych organizacji oraz można wyszukiwać dowolne walki przy użyciu wyszukiwarki na stronie.
5  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Fedor Emelianenko : Styczeń 08, 2008, 20:36:53
Fedor Emelianenko

Człowiek, który wchodzi na ring z miną jak by był pomylił miejsca. Nie krzyczy nie, biega po ringu. Po prostu wchodzi na ring ze smutną miną. Rozpoczyna się walka poddaje przeciwnika i spokojnie schodzi z ringu. Ha.. czasami się uśmiechnie po walce. Odnotowaną ma 1 porażkę przez TKO (sędzia przerwał walkę, Fedor miał rozcięcie czoła). Kiedy istniała jeszcze organizacja Pride był niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej, nadal nim jest według mnie. Często wielu fighterów przed walką śmiała się, że będzie walczyć z człowiekiem, który się bawi "młoteczkami" i "gumkami" (co widać na filmie poniżej). Jednak po walce nie było już im do śmiechu. Ponadto Fedor jest mistrzem w sambo bojowym. Więcej informacji dot. biografii Fedora można znaleźć w internecie..

Fajny HL z treningiem Fedora.

A tutaj podaje świetny kawałek z walkami Fedora.Strony: [1]
| Pisanie Pracy Dyplomowej || malarstwo Olszanska || weterynaryjne - laboratorium || prace zaliczeniowe || maszyna do mycia okien |