Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / Seminarium z Ronem Balickim 2012, 29-30 września Łódź : Wrzesień 03, 2012, 18:29:39
Zapraszamy na kolejne już seminarium ze specjalnym gościem z Los Angeles, ekspertem w wielu sztukach walki, doskonałym zawodnikiem, a także kaskaderem i choreografem sekwencji walk dla wielu znanych aktorów w Hollywood – RONEM BALICKIM.
Ron po raz kolejny będzie gościem Szkoły Sztuk Walki „WARRIOR” gdzie poprowadzi seminarium szkoleniowe z zakresu JEET KUNE DO – Bruce’a Lee, FILIPINO KALI, SHOOT WRESTLINGU, MUAYTHAI, INDONESIAN SILAT.
Seminarium odbędzie się w dniach 29-30 września w siedzibie Szkoły Sztuk Walki "WARRIOR" przy ul. Przyszkole 42 w Łodzi.
CENY BILETÓW: 2 dni seminarium – 200 zł, 1 dzień seminarium – 100 zł.
Więcej informacji na stronie:
www.warrior.com.pl lub pod nr tel: 42 661 97 97, 602 482 112
2  Kategoria ogólna / Newsy / seminarium z RONEM bALICKIM ŁÓDŹ : Kwiecień 26, 2010, 14:06:18
Witam zapraszam na seminarium z Ronem Balickim.
Ron posiada m.in. stopień pełnoprawnego full instruktora Jun Fan Gung Fu ( Jeet Kune Do ) w Akademii Guru Dan’a Inosanto, zdobył pełne kwalifikacje instruktorskie w zakresie Filipino Kali także u Guru Dan’a Inosanto, jest również instruktorem Światowego Związku Muaythai. Był także zwycięzcą turnieju „Wszystkie chwyty dozwolone” organizowanego w JAPONII . To wielki zaszczyt gościć tak zacnego człowieka w Łodzi. Organizatorem jest Szkoła Sztuk Walki Roberta Karpińskiego, to właśnie na jego zaproszenie Ron Balicki pojawi się na seminarium.
 


 dniach 29-30.05.2010r (sobota,niedziela) zapraszamy wszystkich entuzjastów sztuk walki, na kolejne seminarium ze specjalnym gościem z Los Angeles, doskonałym zawodnikiem, instruktorem w wielu sztukach walki, a także kaskaderem i choreografem sekwencji walk dla wielu znanych aktorów w Hollywood – RONEM BALICKIM, oprócz Rona będziemy gościć także, MATTA TEASDALE z Wielkiej Brytanii, który będzie asystował Ronowi podczas seminarium. Ron i Matt są instruktorami naszego trenera Roberta Karpińskiego.
 
Seminarium odbędzie się w Hali Wojskowej Akademii Medycznej (WAM).

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
WIĘCEJ INFO : http://warrior.com.pl/?p=2156
 

Szkoła Sztuk Walki WARRIOR
Biuro czynne od 11 do 19
Agata Fałek
Tel: 661-97-97
gg: 17231485
www.warrior.com.pl
biurowarrior@warrior.com.pl


Strony: [1]
| Praca Licencjacka za Grosze || http://www.animatorka-urodziny.com/ || wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur || http://www.pisaniezagrosze.pl/ || http://www.lewi-polska.pl/ |