Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Seminarium Boksu Francuskiego Savate!  (Przeczytany 2624 razy)
BoksFrancuskiSavate
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Maj 26, 2016, 10:48:39 »

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Chcielibyśmy Was zaprosić na nasze I Otwarte Seminarium Bosku Francuskiego Savate (11-12 czerwca, Warszawa, Klub SOTO przy Karolkowej 28).

Zwracamy się do Was, ponieważ zajmujecie się sportami „uderzanymi”, a do takich zalicza się również Boks Francuski Savate (BFS), dotychczas praktycznie nieobecny w Polsce.

Sytuacja ta jednak się zmienia! Po raz pierwszy w naszym kraju będzie można poznać podstawy BFS pod okiem doświadczonego paryskiego zawodnika i trenera – Jimmy Charlot.

Wyobrażamy sobie, że będzie to ciekawa okazja do poznania nowych technik, nowego podejścia do treningu i do walki, ale ciągle w granicach Waszych zainteresowań – walki sportowej prowadzonej przy użyciu uderzeń i kopnięć.

BSF jest sportem bardzo dynamicznym i precyzyjnym, pełnym zaskakujących technik, pracy w pozycji oraz imponujących kombinacji uderzeń i kopnięć (istnieją dwie formuły: combat – full contact oraz assaut – light contact).

Przekonajcie się o tym na naszym Seminarium! Zapraszamy osoby doświadczone jak i początkujące.

Nasze wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/233851453660434/
Nasza strona w klubie SOTO: www.soto.waw.pl/savate
Nasza strona na Facebook’u: https://www.facebook.com/SavateWarszawa/

SAVATE: sport walki opierający się na technikach uderzeń i kopnięć. Zawodnicy, poza rękawicami bokserskimi, noszą również specjalne buty. Zwany również Boksem Francuskim, sport ten korzeniami sięga XIX wieku oraz tradycji francuskiej szermierki.

NASZ PROJEKT: Savate - Boks Francuski w Warszawie! Zafascynowani tym sportem walki, jeździmy regularnie do Paryża, aby trenować w tamtejszych klubach Savate – Boksu Francuskiego.
Jako doświadczeni instruktorzy (Jujitsu, Karate), chcemy dzielić się zdobytą wiedzą. Dlatego też prowadzimy zajęcia z podstaw SBF w każdą sobotę o 12.00, w klubie Soto.
Kolejnym etapem naszego rozwoju jest zaproszenie do Polski trenera i zawodnika SBF – Jimmy’ego Charlot. Poprowadzi on dla nas dwudniowe seminarium, otwarte dla wszelkich amatorów sportów walki!

Z walecznym pozdrowieniem!
Klub Savate L’Extrême Est
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

| wycena diamentów || kredyty bez bik || producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl || Polski producent obuwia || Polski producent obuwia ze skóry |