Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Tajemnica śmierci Bruce'a Lee  (Przeczytany 106945 razy)
ltr.
Użytkownik
**
Wiadomości: 55



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Luty 28, 2010, 15:07:13 »

Marihuany nie można przedawkować bo to nie jest zastrzyk albo narkotyk w prochach.. marihuanę się pali.. Jeremi po co piszesz takie bzdury że rozmawiałeś z Panią Lee Cadwell ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 20:44:33 wysłane przez DanielxBruceLee » Zapisane

Cano
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 13, 2010, 23:25:26 »

Witam wracając tu zastanawiałem się co wnieść nowego w sprawie Bruce Lee jego śmierci i stwierdziłem że nic nie wniose bo nadal twierdze że to tajemnica a pogłoski i plotki zawsze były i będą na ten temat cóż moge powiedzieć niedaje mi to spokoju ale dociekanie myśle że nawet staranie się bardzo i dociekanie prwdziwej przyczyny śmierci Brusa jest czasami bez sęsu bo itak nigdy się nie dowiemy prawdy zapewniam nigdy pozdrawiam fanów BRUCE LEE
Zapisane
ltr.
Użytkownik
**
Wiadomości: 55



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 13, 2010, 23:58:51 »

Może tak czytajmy książki, oglądajmy jego filmy i patrzmy jak żył, a nie jak umarł... Istnieje dużo plotek, nie musimy tego rozważać tak ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 21:21:45 wysłane przez DanielxBruceLee » Zapisane

Barabbas
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Lipiec 05, 2010, 23:58:06 »

Bruce Lee zginął bo za dużo wiedział o Rządzie światowym i ludzie był dla nich nie wygodny tak jak Kennedy i Merlyn http://prawdaxlxpl.wordpress.com/ obudźcie się ludzie!
Zapisane
Barabbas
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 06, 2010, 00:02:28 »

Tak samo było z Księżną Dianął,Bobem Marleyem i zamachem na Jana Pawła II i oczywiście zamach w Smoleńsku to wszystko się składa w całość!
Zapisane
szzzejker
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Sierpień 03, 2010, 15:00:04 »

Jak podane znana wszystkim wikipedia 'Ogłoszono zgon, który według oficjalnych informacji nastąpił na skutek obrzęku mózgu spowodowanego przez pomieszanie środków przeciwbólowych z odurzającymi i alkoholem. Osierocił Shannon Lee i Brandona Lee.' Szczerze mówiąc mogła to być śmierć kliniczna spowodowana przedawkowaniem jakich kolwiek używek. Patrząc na to humorystycznie pan Bruce Lee mógł zawsze sprawdzić swoją datę śmierci
Zapisane
kaika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Sierpień 04, 2010, 08:37:54 »

Alkohol i środki farmakologiczne to zabójcza mieszanka, praktycznie wyrok śmierci. Dziwne, że sportowiec, dbający o zdrowie, preferujący zdrowy styl życia spożył taką zabójczą mieszankę. Może był tak przemęczony, że nie zadziałał instynkt samozachowawczy? Jakoś nie chce mi się wierzyć w udział osób trzecich. Czy warto wracać po tylu latach do tego tematu. Bruce Lee  i tak to nie pomoże.
Zapisane
FionaZagubiona
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Sierpień 04, 2010, 12:02:34 »

Jak wszyscy wiemy śmierć wcześniej czy później dotknie każdego z nas. Nie ważne czy jest to osoba młoda czy starsza, biedna czy zamożna. Śmierć nie wybiera... A według was co jest po śmierci? Myśleliście o tym? Zastanawialiście się co nas czeka po tamtej stronie?
Zapisane
WA
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Sierpień 04, 2010, 16:42:18 »

Witam wszystkich fanów jkd oraz Bruce'a lee.
Bardzo ciekawie piszecie dlatego stwierdziłem iż może moje 3 grosze coś Wam pomogą.
JKD zajmuje się już bardzo długo - jestem Full instructorem pod GM Richardem Bustillo -trenowałem długo z 2 innymi uczniami Bruce'a min Guro Dan Inosanto oraz ŚP Sifu Larry Hartsell'em
Mam dużo filmów szkoleniówek-to oczywiste
Mam też kilka pamiątem min oryginalną i OSTATNIĄ wizytówkę Brucea'Lee którą wręczył mi GM Bustillo od niego i od Lindy Lee.
Czytając Wasze wypowiedzi nie mogę się oprzeć jednemu pytaniu
Mianowicie- tak wielu z Was tak wiele ciekawych rzeczy i ciekawostek pisze o Bruce więc dlaczego nie skorzystacie z tego iz 2 i3 pażdziernika w mojej szkole jest jego uczeń Mistrz Bustillo?
Przeciez to niepowtarzalna okazja do: potrenowania z I reki instruktorem o światowej sławie oraz do zadawania mu mnóstwo pytań na które Mistrz z pewnością Wam odpowie
Ludzie - zapraszam Was serdecznie.
Dowiedzie sie od żródła a nie z internetu czy wycinków z gazet.
pozdrawiam Was wszystkich mając nadzieję na owocne dyskusje
Wojciech Adamusik
Zapisane
ltr.
Użytkownik
**
Wiadomości: 55



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Sierpień 06, 2010, 15:32:13 »

Hmm.. no można czegoś więcej się dowiedzieć od tych co go znali.. tak jak napisane postem wyżej. To nie oznacza, że nic nie wiemy o Bruce Lee czytając książki, czytając z internetu (normalnych stron) oglądając jego filmy i dokumenty..

Czasami jest brak słów od tych osób co usłyszeli albo sami wymyślili "Śmierć Bruce'a" .. odnośnie tu niektórych

Również zachęcam wszystkich do udziału w treningach JKD
Zapisane

Cano
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 10, 2010, 15:02:02 »

Ja wole go wspominać jak żył wystarczy że pozostanie w naszej pamięci jako wielki i niezrównany mistrz zawsze takim pozostanie pozdrawiam wszystkich jego fanów Bruce Lee
Zapisane
brandi78
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 23, 2011, 16:58:02 »

Witam. Odnośnie tego co napisałeś o jego alergii na środek też sądzę że jego śmierć nie była przypadkiem. Dlatego że ktoś chciał się go pozbyć, zazdrościł gdyż jego film " Wejście Smoka " miał mu przynieść światową sławę i otwarcie drogi do Hollywood. Podejrzane wydaje mi się jego współzałożyciel wytwórni Goldenhawres Raymond Chow. Co o tym sądzisz, pozdrawiam. 
Zapisane
js28
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Luty 07, 2011, 23:42:40 »

Tak sobie czytam i czytam i widzę, że nie ja jedna mam wątpliwości co do przyczyny śmierci Bruce'a. Kiedy obejrzałam "Tajemnicę śmierci Bruce'a Lee" bardzo wkurzyło mnie kilka faktów - przede wszystkim, dlaczego tak długo czekali z wezwaniem karetki, lekarza zawołano dopiero po tym jak ta cała Betty przez 30 minut nie mogła go obudzić. Po drugie - lekarz Bruce'a wręcz ostentacyjnie twierdził, że to raczej nie lekarstwo mu zaszkodziło. Poza tym, jest jeszcze fragment w którym Dan Inosanto mówi, że gdy odkrył w szpitalu ciało Bruce'a - ten miał pięści i stopy zaciśnięte tak jakby dostał jakiegoś ataku - powiedział też, że w dzieciństwie Bruce miał atak padaczkowy. Dlaczego ten wątek nie został zbadany - tylko tłucze się ten temat o jego uzależnieniach...? No i jest jeszcze jedno zdjęcie - ze szpitala - gdzie Bruce leży już martwy, ale widać, że jest opuchnięty, spocony i ma cierpienie na twarzy. Nie mogę się pozbyć tego widoku, bo raczej jego twarz do tej pory kojarzyła mi się z uśmiechem i skupieniem przed walką.
Powstało milion dokumentów, ale żaden tak do końca nie wyjaśnia jego śmierci - nie wierzę w marychę, ani w haszysz, a już tym bardziej w kokainę. jestem skłonna bardziej przychylić się do tego, że jednak miał jakąś niewykrytą chorobę neurologiczną, która pod wpływem stresu i przeciążeń organizmu - wygrała z Małym Smokiem.
Bruce jest moim idolem już od ponad 20 lat. Uwielbiam go w filmach i uwielbiam słuchać jego głosu w wywiadach. Jest taki kojący. Cieszę się, że żył, że dał światu siebie - szkoda tylko, że świat jakoś dziwnie o nim zapomina.
Chylę czoła przed Mistrzem!
I żałuję, że nigdy nie będzie mi dane poznać go osobiście.
Zapisane
Gagatek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Marzec 02, 2011, 22:38:20 »

wypadki śmiertelnezdarzają się w różnych okolicznościach.Ja czytałem gdzies ze Bruce zmarł z powodu przemęczenia ,a ponieważ ludzie nie chcieli uwierzyć że to możliwe w przypadku tak młodej i wysportowanej osoby powstały legendy o Jego śmierci.Prawda?Nie wiem,może następna legenda.
Zapisane
Songo1382837
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 11, 2011, 19:05:58 »

ja slyszyalem ze brucea zabil chuck noriis ale to chyba sciema;] a moze on zyje tylko go kosmici porwali.... wg mnie to nie jest teraz wazne choc niewątpliwie ciekawe;d
Zapisane
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

| Dlaczego system klasyfikacji stworzony przez Karola Linneusza został określony jako system naturalny? || czyszczenie fotowoltaiki || Forum edukacja || Busy dania polska || https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-fala-przechodzi-przez-wode/ |