Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3
1  Kategoria ogólna / Newsy / Seminarium Jeet Kune Do w Brodnicy z Michałem Czapla : Luty 24, 2019, 11:34:13
Każdy wie kim był Bruce Lee, ale nie każdy zna lub jest świadomy tego że stworzył naukową sztukę walki, którą nazwał Jeet Kune Do- Droga Przechwytującej Pięści. Bruce zwykł nazywać ją "Drogą Prostoty Bruce'a Lee", a także "Naukową Walką Uliczną." Jest to coś zupełnie innego niż to co Bruce demonstrował w filmach, nie jest koncepcja czy mieszanka technik. Jest to unikalna sztuka walki własną strukturą, technikami i taktyką opracowanymi przez Bruce'a Lee, jest to  wyrażanie ludzkiego ciała w walce przy wykorzystaniu biomechaniki ruchu, kinezjologii, praw fizyki dla jak najlepszego wykorzystania ciała w walce dla jak najlepszej skuteczności kierując się prostotą, bezpośredniością i nieklasycznością. Chciałbyś poznać sztukę walki Bruce'a Lee? Zapraszamy na seminarium Jeet Kune Do, które poprowadzi Michał Czapla, jedyny w Polsce certyfikowany instruktor w Jeet Kune Do z przekazu Sifu Ted'a Wonga, pionier tzw. "Oryginalnego JKD" w Polsce o 26 letnim doświadczeniu w sztukach walki. Michał Czapla miał zaszczyt poznać i uczyć się JKD od protegowanego Bruce'a Lee- Sifu Ted'a Wonga, trenował z większością uczniów Ted'a Wonga. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted’a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .


http://jkdbrodnica.blogx.pl/2018/12/25/seminarium-jeet-kune-do-w-brodnicy-2/
2  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Letnie treningi Jeet Kune Do : Lipiec 05, 2018, 12:51:42
Contact me on my email jkd15@o2.pl :-)
3  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy : Styczeń 14, 2017, 11:28:59
Planujecie kolejne edycje w innych miejscowościach? Bardzo ciekawe wydarzenie.

To nie są treningi odbywające się w edycjach tylko regularnie. :-)
Podbijam temat - orientuje się ktoś czy podobne akcje się odbywają w innych miejscach?
Nie. Treningi TWJKD- najczystszej linii przekazu sztuki walki Bruce'a Lee w Polsce, mają miejsce jedynie w Brodnicy. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .Więcej informacji w linku poniżej

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

Jeśli chcielibyście zaprosić Michała Czaplę, aby poprowadził seminarium w Waszej miejscowości to kontakt pod emailem jkd15@o2.pl,lub możecie przyjechać do Brodnicy na treningi. Można powiedzieć, że Brodnica jest stolicą autentycznego JKD w Polsce. 
"Ewolucja treningu Jeet Kune Do" z Inside Kung Fu z 1994 roku.

"Jednym z głównych błędnych założeń w które wierzy wiele osób trenujących sztuki walki, jest to że jeet kune do jest niczym więcej poza zmodyfikowanym systemem wing chun z dodatkiem kopnięć w długim dystansie z północnych styli gung fu. Jeet Kune Do jest czymś znacznie więcej niż zaledwie pochodną wing chun, jest to końcowy produkt ewolucji Bruce'a Lee w treningu sztuk walki, włączając w to drastyczne zmiany w podejściu i nastawieniu do sztuk walki.
Ostatecznie, w późnych latach 60-ątych, trening chi sao i na drewnianym manekinie, stał się nieobecny w treningu Bruce'a Lee."

- Sifu Ted Wong

Oraz filmik z wywiadem z Sifu Ted'em Wongiem, który mówi czym jest a czym nie jest JKD.
https://www.youtube.com/watch?v=WSerBiIXI2YPozdrawiam.
4  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Trzy Etapy Kultywacji Sztuki Walki Bruce'a Lee : Październik 30, 2016, 12:48:40
Niektórzy ludzie mówią o tworzeniu własnego "JKD" i o osobistej ewolucji w JKD, poprzez trenowanie różnych wybranych elementów z różnych sztuk walki w tym walki na kije i noże....chodzi im o "robienie JKD na swój sposób", dodając więcej technik z innych sztuk walki, mówiąc że JKD to jedynie filozofia, sposób interpretacji innych sztuk walki. Twierdzące tak osoby nie dość, że są w błędzie, dodatkowo wprowadzają w błąd inne osoby, swymi teoriami o JKD. Ciekawe jak mogą oni nauczać JKD (bo tak twierdzą), skoro nie wiedzą czym jest JKD, nie znają technik, ani nie wiedzą na czym polega trening JKD, z punktu widzenia technicznego, jak i filozoficznego?

Na czym, polega w takim razie, dopasowanie JKD pod własne predyspozycje, i proces poznawania technik, oraz ostatecznie gdy technika staje się podswiadoma.

Otóż przede wszystkim wyjaśniając i powołując się na oficjalne stanowisko Fundacji Bruce'a Lee w tej sprawie:

Nie! Nie tworzysz własnego JKD poprzez mieszanie różnych sztuk walki z sobą. Ten sposób myślenia zakłada, że wkład Bruce'a Lee do sztuk walki był jedynie czysto filozoficzny bez fizycznej struktury. Sztuka Bruce'a Lee ma określony zestaw technik, które są głęboko zakorzenione w naukowych zasadach, a które znajdują uzasadnienie w filozofii JKD. Np. osiąganie braku formy po trzech etapach uczenia się techniki. Czy też przypowieść o tym, że najpierw należy opróżnić swój kubek, żeby go znów napełnić.

To przez utrzymującą się praktykę tychże technik i zasad, które nieustannie się poprawia, poprzez ich praktykę w myśl zasady praktyka czyni mistrza, odkrywa i pogłębia się swoją wiedzę na temat JKD, tym samym sprawiając, że stają się one własne. Podobnie jak ma to miejsce w boksie, gdzie po latach treningu każdy bokser wyrabia swój własny "styl" boksowania np. Mike Tyson i Muhammad Ali, obaj trenowali boks, jednakże ich styl boksowania znacznie różnił się od siebie.

Jeet Kune Do jest efektem wieloletniej pracy i wynikiem studiów Bruce'a Lee na temat kinetyki, zasad dynamiki, mechaniki ludzkiego ciała. W efekcie czego jest to unikalna sztuka walki ze swoją własną strukturą i technikami stworzonymi przez Bruce’a Lee. Bruce Lee wierzył, że aby nauczyć się Jeet Kune Do należy przejść przez "Trzy etapy Kultywacji Sztuki Walki", ponadto aby opanować techniki w JKD należy z każdą techniką przejść przez "Trzy Etapy Techniki."

Czym są "Trzy Etapy Kultywacji" ? Jest to proces metodyczny, który prowadzi do wzniesienia się ponad etap mechaniczny w sztuce walki. Oto jak Bruce Lee opisał etapy poznania sztuki walki JKD.

Etap Pierwszy: "Etap prymitywności"/ "Niewinności"

“Pierwszy etap to etap prymitywności. Jest to etap początkowej ignorancji, w którym osoba nie wie nic na temat sztuki i umiejętności walki. Podczas walki, po prostu blokuje na oślep i instynktownie, nie zwracając uwagi na to, co jest dobre,a co złe. Oczywiście, można nazwać go nienaukowym, jednakże ataki i sposoby obrony są wykonywane w miarę płynnie, bez hamowania rąk."

Etap Drugi: " Etap Mechaniczny."
“Drugi etap- etap wyrafinowania, lub etap mechaniczny-- zaczyna się, gdy osoba zaczyna swój trening. Jest nauczany różnego rodzaju sposobów bronienia się, uderzania, kopania, stania, oddychania i myślenia. Bezsprzecznie, poznał naukowe podejście do walki, jednakże jego początkowa toższamość i poczucie wolności zostały zatracone, stąd jego techniki nie są wykonywane same z siebie. Jego umysł, ma tendencje do zatrzymywania się w różnych momentach, wykonywania techniki, w celu analizowania i kalkulowania techniki, co gorsza, zostaje "intelektualnie związany" i pozostaje, poza rzeczywistą walką.

Etap Trzeci: "Etap Naturalności"
“Trzeci etap- etap naturalności, zwany też etapem spontanicznym, ma miejsce gdy, po latach poważnego i ciężkiego treningu, uczeń zrozumiał że, sztuka walki to nic nadzwyczajnego. I zamiast próbować wymuszać technikę poprzez umysł, po prostu dopasowuje się, do swojego przeciwnika, jak woda napierająca na ścianę zrobioną z wyschniętej ziemi. Przepływa swobodnie przez najdrobniejszą szczelinę.Nie ma potrzeby, aby umyślnie wymuszać lub starać się wykonać, należy jedynie działać bez zastanawiania się nad przyczyną, bez przygotowanego schematu, bezkształtu jak woda. Wszystkie klasyczne techniki i wy standaryzowane style są zminimalizowane, jeśli nie zostały kompletnie odrzucone, pozostaje pustka. Trenujący nie jest już przez nie związany. ”

Poniżej Shannon Lee, córka Bruce'a Lee, omawia "Trzy etapy kultywacji JKD" na podstawie autentycznych notatek swojego ojca.

https://www.youtube.com/watch?v=PDx9YYkoXH0

Pora przejść do "Trzech Etapów Techniki w JKD."
Jak wspomniałem powyżej, JKD to sztuka walki sama w sobie i ma swoje własne techniki charaketyrystyczne jedynie dla siebie, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznych sztuk walki ich biomechanika nie opiera się o tradycję, lecz o naukę tzn kinetykę ruchu. Słowami Bruce'a Lee

" Ludzie często błędnie myślą że JKD jest przeciwne formie. Nie będę wchodził w detale, jako, że kolejne paragrafy to wyjaśnią. Jedna rzecz musi być zrozumiana, to jest: że zawsze istnieje najefektywniejszy i najżywszy sposób wyprowadzenia ruchu względem budowy ludzkiego ciała ( a tym są podstawowe prawa działania dźwigni w ciosach, pozycja ciała, równowaga, praca stop, te zasady nie mogą być naruszane). Aczkolwiek, żywa efektywna forma to jedno; sterylne klasyczne zestawy, które wiążą to drugie. Poza tym, co zostało wyżej wspomniane osoba musi rozróżniać pomiędzy "posiadaniem braku formy" a "brakiem formy". Pierwsze to ignorancja, drugie to transcendencja."

Zgodnie z notatkami twórcy Jeet Kune Do:
Trzy Etapy Techniki

Etap I (synchronizacja z samym sobą)

a) poprawna forma
b) precyzja
c) zsynchronizowanie całości
Progresywnie zwiększaj szybkość

Etap II ( synchronizacja z przeciwnikiem)

a) Timing- umiejętność uchwycenia szansy (na atak) gdy natrafi się taka możliwość
b) Dystans- poprawne utrzymywanie

Etap III

Zastosowanie w warunkach bojowych

Jeśli chcesz poznać autentyczną sztukę walki Bruce'a Lee i mieć pewność że to co trenujesz to prawdziwa naukowa sztuka walki Bruce'a Lee to jedynym właściwym miejscem w Polsce jest grupa Jeet Kune Do w Brodnicy, a trenerem Michał Czapla. Zapraszamy na treningi we wtorki 20:00-22:00 i czwartki 20:00-22:00 w WS SPORT w Brodnicy.

Więcej informacji na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/
5  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy : Wrzesień 11, 2016, 20:04:05
Uwaga zmiana dni i godzin treningów, treningu mają miejsce we wtorki i czwartki o godz. 20:00-22:00 w WS Sport Fitness club w Brodnicy. Możliwość treningów prywatnych po uprzednim kontakcie na email

jkd15@o2.pl


Brodnica to jedyne miejsce w Polsce gdzie można trenować autentyczną sztukę walki Bruce'a Lee z według możliwie najbliższego przekazu Bruce'a Lee Jeet Kune Do. Każdy kto chciałby poznać co naprawdę trenował Bruce Lee, lub chce się nauczyć skutecznie walczyć, jak również każdy fan Bruce'a Lee i jego sztuki walki, a także każda osoba chcąca ulepszyć swoje umiejętności walki trenująca cokolwiek innego nie powinna zignorować JKD, jako że jest to jedyna naukowa sztuka walki.Jeżeli ktoś naucza was JKD jako jedynie filozofia, oraz że polega na trenowaniu wybranych elementów i zapożyczeń z różnych innych sztuk walki w tym kije i noże, oznacza że ta osoba was okłamuje i sama nie ma pojęcia o JKD !

Nie marnujcie czasu i pieniędzy na pseudo instruktorów JKD, którzy pod szyldem Bruce'a Lee nauczają jedynie własne wymysły. Lepiej wykorzystajcie ten czas i pieniądze na treningi w Brodnicy pod okiem Michała Czapli, jedynego certyfikowanego i autoryzowanego instruktora TWJKD w Polsce nauczającego JKD według Sifu Ted'a Wonga, protegowanego najbliższego ucznia i sparing partnera Bruce'a Lee.


6  Kategoria ogólna / Newsy / TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy : Maj 27, 2016, 11:56:13
Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w poniedziałki i środy od 17:00-18:30 w Ws Sport Fitness Club na ulicy Mazurskiej 19 w Brodnicy.

Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 50 zł na miesiąc. (cały sprzęt potrzebny do treningu tzn. kaski, rękawice, tarcze, worki, ochraniacze znajdują się na sali i są dostępne dla trenujących w grupie, innymi słowy można ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do treningu).

Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce.

Czym jest TWJKD?

"Ted Wong Jeet Kune Do (TWJKD) jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce’a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce’a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce’a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce’owi Lee. "

http://jkdbrodnica.blogx.pl/twjkd/


Zapraszamy również na stronę internetową grupy JKD Brodnica.

www.jkdbrodnica.blogx.pl

Informacje i kontakt na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

lub email:

jkd15@o2.pl

Oficjalna strona Bruce'a Lee i definicja JKD

http://www.brucelee.com/index.cfm/page/Jeet-Kune-Do/pid/10258

Zapraszamy serdecznie na treningi!
7  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / TWJKD Polska, treningi sztuki walki Bruce'a Lee w Brodnicy : Maj 27, 2016, 11:55:47
Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w poniedziałki i środy od 17:00-18:30 w Ws Sport Fitness Club na ulicy Mazurskiej 19 w Brodnicy.

Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 50 zł na miesiąc. (cały sprzęt potrzebny do treningu tzn. kaski, rękawice, tarcze, worki, ochraniacze znajdują się na sali i są dostępne dla trenujących w grupie, innymi słowy można ale nie trzeba mieć własnego sprzętu do treningu).

Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce.

Czym jest TWJKD?

"Ted Wong Jeet Kune Do (TWJKD) jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce’a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce’a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce’a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce’owi Lee. "

http://jkdbrodnica.blogx.pl/twjkd/


Zapraszamy również na stronę internetową grupy JKD Brodnica.

www.jkdbrodnica.blogx.pl

Informacje i kontakt na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

lub email:

jkd15@o2.pl

Oficjalna strona Bruce'a Lee i definicja JKD

http://www.brucelee.com/index.cfm/page/Jeet-Kune-Do/pid/10258

Zapraszamy serdecznie na treningi!
8  Kategoria ogólna / Newsy / Seminarium Jeet Kune Do w Brodnicy : Lipiec 04, 2015, 23:22:53
W dniach 8-9 sierpnia, odbędzie się seminarium Jeet Kune Do sztuki walki stworzonej przez Bruce’a Lee, nauczanej według bezpośredniego przekazu Sifu Ted’a Wonga: najbliższego prywatnego ucznia, sparring partnera i protegowanego Bruce’a Lee. Seminarium poprowadzi Michał Czapla, certyfikowany instruktor w JKD i jednocześnie jedyna osoba w Polsce, autoryzowana do nauczania i reprezentowania w Polsce sztuki walki według przekazu Sifu Ted’a Wonga, który uznawany jest za najczystszy i najbliższy przekaz nauk Bruce’a Lee.

Miejsce seminarium: Park za Brodnickim Domem Kultury ul. Przykop 43 (dostęp do sanitariatów w budynku BDK; parking dostępny również na terenie BDK)
Godziny seminarium: sobota i niedziela godz. 10:00-15:00

Koszt seminarium: 70 zł/osoba za dwa dni.

Kontakt i rejestracja:
jkd15@o2.pl

http://jkdbrodnica.blogx.pl/2015/07/04/seminarium-jeet-kune-do-w-brodnicy/
9  Kategoria ogólna / Newsy / Letnie treningi Jeet Kune Do : Maj 16, 2015, 20:03:59
Letnie treningi Jeet Kune Do

Osoby zainteresowane lub chcące zacząć trenować sztukę walki Jeet Kune Do (droga przechwytującej pięści) stworzoną przez Bruce'a Lee, zapraszamy na treningi JKD w Brodnicy, na których nauczane i trenowane jest takie JKD jakie nauczał i ćwiczył Bruce Lee.

Treningi Jeet Kune Do mają miejsce w Osiedlowym Ośrodku Kultury ul. Wyspiańskiego 10a w Brodnicy we:

wtorki 18:30- 19:30
środy 17:00- 18:30.Od lipca do sierpnia treningi JKD w plenerze. (szczegóły wkrótce na stronie internetowej)

 Grupa JKD w Brodnicy jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted’a Wonga (ostatniego i zarazem najbliższego ucznia Bruce'a Lee oraz jego sparring partnera).


Więcej informacji i kontakt na stronie:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

kanał youtube:
https://www.youtube.com/user/MichalPolandJFJKD
10  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminaria Jeet Kune Do w Brodnicy- lato : Lipiec 22, 2014, 23:19:36
Ze względu na możliwość dopasowania dat i godzin do indywidualnych preferencji uczestników. Prosimy potwierdzenie udziału w seminariach i rejestracje przesyłać na email:

jkd15@o2.pl
11  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Seminaria Jeet Kune Do w Brodnicy- lato : Lipiec 14, 2014, 16:25:02
Podczas cyklu seminariów będzie nauczana:
 naukowa struktura Jeet Kune Do: pozycja walki, praca stóp(pomiar walki „fighting measure”, kontrolowanie dystanu,
poruszanie się na ½ rytmu) pozycje we wzajemnie oddziałujących na siebie siłach, równowaga, precyzja, fundamentalne techniki i ich biomechanika, istotność i zastosowanie pracy stóp w kopnięciach i uderzeniach, nie sygnalizowanie ruchu w uderzeniach i kopnięciach(non telegraphical movement), bezpośredniość w technikach (wykonanie i powrót do pozycji walki),
 5 rodzajów szybkości (wg Bruce’a Lee) i metody i trenowania.
Taktyka: 5 sposobów atakowania(SA[SAA], ABC,PIA,ABD,HIA), rodzaje kontrowania(podczas, w trakcie, po ataku), ataki pierwszego i drugiego zamiaru (Primary and Secondary attacks), , finty i zmyłki (różnica pomiędzy nimi i ich zastosowanie). Zastosowanie technik w sytuacji realnego zagrożenia
12  Kategoria ogólna / Newsy / Seminaria Jeet Kune Do w Brodnicy- lato : Lipiec 10, 2014, 09:44:47
Co weekend w Brodnicy odbywać się będą letnie seminaria Jeet Kune Do, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą lub chcieliby zobaczyć i doświadczyć treningu w autentycznej sztuce walki Bruce’a Lee. Seminaria będą odbywać się na terenie SP7 w Brodnicy na ul. Matejki w następujących terminach:

19-20, 26-27 lipiec sobota i niedziela, godz. 13-17

2-3, 9-10, 16-17, 23-24, 30-31 sierpnia sobota niedziela, godz 13-17

Prowadzącym seminaria jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, a także prywatny uczeń Stefana Nikandera. Michał Czapla, ma ogromny zaszczyt być jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted’a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce’a Lee. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted’a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą Joaquina Marcelo.


https://www.youtube.com/watch?v=oWpGm7OUmcU

https://www.youtube.com/watch?v=FhCA591xUWMW przeszłości Michał Czapla zdobywał również doświadczenie w takich sztukach walki jak, Karate Shotokan, boks, Eskrima Doce Pares z elementami JKD koncepcji, zdobył m.in Mistrzostwo Europy w Doce Pares Eskrima w formule WEKAF full kontakt oraz Mistrzostwo Polski w formule semi i full kontakt.

Koszt udziału w seminarium to 100 zł za dwa dni w sumie będzie to 56 godzin(4 godziny dziennie) treningu w autentycznej sztuce walki Bruce’a Lee, Jeet Kune Do nauczanej według autentycznej linii przekazu Sifu Ted’a Wonga.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

jkd15@o2.pl lub gg: 4783414

13  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce- Brodnica : Marzec 22, 2012, 00:26:40
Pozostały 4 miejsca wolne, na seminarium.
Jest to szczególne i przełomowe wydarzenie w świecie JKD jako że jest to pierwsze seminarium sztuki walki Jeet Kune Do nauczanej z linii przekazu sifu Ted'a Wonga w Polsce.
W roku smoka, w naszej grupie uczcimy pamięć i uhonorujemy poprzez to seminarium Bruce'a Lee, Ted'a Wonga i Stefana Nikandera.
14  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce- Brodnica : Marzec 11, 2012, 22:45:01
Jest to historyczne i przełomowe wydarzenie jeśli chodzi o Jeet Kune Do w Polsce, jak również Europę...

Potwierdzenie uczestnictwa, należy wysłać ostatecznie do 28 marca, na email, podany na plakacie: jkd15@o2.pl

ZMIANA MIEJSCA SEMINARIUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

Piszę aby powiadomić o zmianie miejsca seminarium tj. seminarium będzie miało miejsce na sali OOK tj w Osiedlowym Ośrodku Kultury w Brodnicy na ul.WYSPIAŃSKIEGO 10A ( W miejscu treningów grupy), jest to nad siedzibą filii banku PKO, oraz naprzeciwko poczty, a także pizzerii Porto Di Mare.


Oto mapka

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1680&bih=947&um=1&ie=UTF-8&q=Osiedlowy+O%C5%9Brodek+Kultury+w+Brodnicy&fb=1&gl=pl&hq=Osiedlowy+O%C5%9Brodek+Kultury+w+Brodnicy&hnear=0x471d1f69f9ed6449:0x4ca88b9b393c0e9c,Brodnica&cid=0,0,1030947907974459116&ei=vOdgT9SGD8zQsgbeltWtBg&sa=X&oi=local_result&ct=image&ved=0CBAQ_BI
15  Kategoria ogólna / Newsy / Odp: Pierwsze seminarium Ted Wong JKD w Polsce. : Marzec 10, 2012, 23:51:16
Wywiad z Joaquinem Marcelo, który użyczył swoich ruchów do postaci Bruce'a Lee do gry "Bruce Lee Dragon Warrior"


http://www.pocketgamer.co.uk/r/Multiformat/Bruce+Lee%3A+Dragon+Warrior/feature.asp?c=20671
Strony: [1] 2 3
| https://aktinet.pl/do-ktorej-z-ponizszych-faz-krzywej-wzrostu-bakterii-pasuje-wlasciwa-definicja/ || https://dania-polska.pl || https://herbcio.pl/10-ziol-na-porost-wlosow-i-zapobieganie-ich-wypadaniu/ || https://dania-polska.pl || https://herbcio.pl/dziurawiec-korzysci-i-zagrozenia/ |