Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Aktualności: Forum o Bruce Lee. Zapraszamy do dyskusji.
 
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Kwiecień 02, 2022, 16:41:50  
Zaczęty przez tetrus - Nowe: wysłane przez tetrus
Fundacja Promyk zaprasza na obóz fantasy https://www.promykfundacja.pl/oboz-fantasy.php, na którym jednym z elementów programu jest poznawanie średniowiecznych sztuk walki. Ponadto uczestnicy obozu poznają  prymitywne metody przyrządzanie jedzenia, broni, ubrania  i wybijania monet. W przypadku dobrej pogody przewidywane są gry terenowe RPG. Z pewnością jest to wypoczynek dla młodzieży lubiącej przygody i edukacja przez zabawę.

 2 
 : Luty 22, 2022, 11:27:29  
Zaczęty przez lopolo0 - Nowe: wysłane przez tetrus
Dla mnie trochę za brutalny ten film. Mam dość już bezsensownej przemocy w mediach. Wielu jednak to kręci i z pewnością będą powstawać kolejne tego typu filmiki z agresywnymi zachowaniami. Zło często jest dla wielu bardziej atrakcyjne, niż dobro.

https://g.page/detektyw-wroclaw/

 3 
 : Luty 15, 2022, 14:53:01  
Zaczęty przez tetrus - Nowe: wysłane przez tetrus
Wrocławska firma z branży usług detektywistycznych https://detektyw-wroclaw.pl/ przedstawia swoją ofertę za pośrednictwem forum Bruce Lee, obejmującą windykacje trudnych długów, mediacje i negocjacje między skłóconymi rodzinami, a także rozwiązywanie sporów gospodarczych. Istotną część otrzymywanych zleceń stanowią działania mające sprawdzić wierność partnera lub współmałżonka oraz sprawdzenie przeszłości i uczciwości przyszłego wspólnika w interesach lub zwykłej opiekunki do dziecka. Czynnikiem wyróżniającym tę Agencję detektywistyczną na dolnośląskim rynku tego rodzaju usług jest fakt, że w gronie detektywów są także kobiety.

 4 
 : Maj 29, 2021, 09:53:35  
Zaczęty przez tetrus - Nowe: wysłane przez tetrus
Jeśli ktoś przesadził z intensywnością treningu i dokuczają bolące mięśnie, to polecam termofory naturalne. Szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania tych środków można poznać na https://heavenhome.pl/termofory-na-prezent/. Mnie na na bolący kręgosłup i zakwaszone mięśnie grzbietu pomógł termofor z pestkami wiśni. Teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że czasem warto stosować sprawdzone metody.

 5 
 : Listopad 07, 2020, 17:51:53  
Zaczęty przez michalinkaa - Nowe: wysłane przez tetrus
Ostatnio w mojej restauracji http://www.restauracjarodzinna.pl/imprezy-okolicznosciowe-wroclaw.html organizowano 15-te urodziny i jednym z prezentów było kimono szyte ręcznie w jakimś zakładzie krawieckim we Wrocławiu. Prawdę mówiąc solenizant najbardziej ucieszył się z tego prezentu.

 6 
 : Luty 24, 2019, 11:34:13  
Zaczęty przez JunFanJKD - Nowe: wysłane przez JunFanJKD
Każdy wie kim był Bruce Lee, ale nie każdy zna lub jest świadomy tego że stworzył naukową sztukę walki, którą nazwał Jeet Kune Do- Droga Przechwytującej Pięści. Bruce zwykł nazywać ją "Drogą Prostoty Bruce'a Lee", a także "Naukową Walką Uliczną." Jest to coś zupełnie innego niż to co Bruce demonstrował w filmach, nie jest koncepcja czy mieszanka technik. Jest to unikalna sztuka walki własną strukturą, technikami i taktyką opracowanymi przez Bruce'a Lee, jest to  wyrażanie ludzkiego ciała w walce przy wykorzystaniu biomechaniki ruchu, kinezjologii, praw fizyki dla jak najlepszego wykorzystania ciała w walce dla jak najlepszej skuteczności kierując się prostotą, bezpośredniością i nieklasycznością. Chciałbyś poznać sztukę walki Bruce'a Lee? Zapraszamy na seminarium Jeet Kune Do, które poprowadzi Michał Czapla, jedyny w Polsce certyfikowany instruktor w Jeet Kune Do z przekazu Sifu Ted'a Wonga, pionier tzw. "Oryginalnego JKD" w Polsce o 26 letnim doświadczeniu w sztukach walki. Michał Czapla miał zaszczyt poznać i uczyć się JKD od protegowanego Bruce'a Lee- Sifu Ted'a Wonga, trenował z większością uczniów Ted'a Wonga. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted’a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .


http://jkdbrodnica.blogx.pl/2018/12/25/seminarium-jeet-kune-do-w-brodnicy-2/

 7 
 : Lipiec 05, 2018, 12:51:42  
Zaczęty przez JunFanJKD - Nowe: wysłane przez JunFanJKD
Contact me on my email jkd15@o2.pl :-)

Strony: [1] 2 3 ... 10
| https://herbcio.pl/czarnuszka-siewna-nigella-sativa-l-i-jej-szerokie-zastosowanie/ || https://aktinet.pl/jakie-sa-zalety-mitozy/ || read more || https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/ || https://doszwecji.pl/miasto-linkoping/ |